Omschrijving
Specificaties
| Brand | Hisense |
|---|---|
| Itemcode | AUW35ADT8-1 |
| ProductType | SET |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Afzekering apparaat | 16 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 910 mm |
| Breedte buitenunit | 810 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 4 |
| Diepte binnenunit | 447 mm |
| Diepte buitenunit | 280 mm |
| EER (koeling) | 4,02 |
| Energie-efficiëntieklasse koelen | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden | A+ |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|51 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|51 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|53 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|62 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 18 kg |
| Gewicht buitenunit | 34 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 190 mm |
| Hoogte buitenunit | 580 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|3,5 kW |
| Koudemiddelinhoud | 0,87 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 400|600 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 400|600 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 15 m |
| Max. leidinglengte | 35 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|3,5 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|3 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4,3 |
| SEER (koeling) | 7 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,52 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|4 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 330 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 202 % |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.
PAC SET kanaal 8-serie 3,5 kW (R32) 230V
AUW35ADT8-1
AUW-35U4RS8
ADT35UX4RBL8
YXEC01U1E-INCL
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
AEHW4G1
HYJMRA10D
HCPCH3C1
Optionele keuze
CD506302
CD506304
CD506303
CD506305
Kosten
Bedrag
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the product USP's.
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.