Omschrijving
Specificaties
| Brand | Hisense |
|---|---|
| Itemcode | ADT52UX4RGM8 |
| ProductType | SET |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 32|37 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 32|37 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|54 dB(A) |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 245 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Koelcapaciteit | 1,5|7 kW |
| Luchtdebiet koelen | 700|900 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 700|900 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Model | Single-split/multi-split |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 1/2" |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 12,7 mm |
| Verpakkings Breedte | 980.0 |
| Verpakkings Gewicht | 31.0 |
| Verpakkings Hoogte | 810.0 |
| Verpakkings Lengte | 315.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,5|7,3 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.
PAC/FM kanaal binnendeel 8-serie 5,2 kW 150 PA (R32)
ADT52UX4RGM8
ADT52UX4RGM8
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
AEHW4G1
HCPCH3C1
Kosten
Bedrag
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the product USP's.
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.